Тұрақты комиссиялар құрамы

Жетінші шақырылымдағы Түркістан облыстық мәслихатының тұрақты комиссиялары

Жетінші шақырылымдағы Түркістан облыстық мәслихатының бюджет және экономикалық даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясының құрамы

Шерімов
Роллан Әділетұлы

«Arai Deluxe» ЖШС директоры, тұрақты комиссия төрағасы

Тұрысбеков
Мағауия Сексенбайұлы

«Жаңа Арна құрылыс» ЖШС директоры, тұрақты комиссия төрағасының орынбасары

Бегалиева
Шолпан Маратқызы

«Turkistan Bolashaq» гимназиясының директоры, тұрақты комиссия хатшысы

Тұрақты комиссия мүшелері

Тәжібаев
Бейсенбай Дәулетұлы

«Nur Otan» партиясы Түркістан облыстық филиалы төрағасының
бірінші орынбасары

Абіш
Дулатбек Назарбекұлы

«Айғақ» телерадиокомпаниясының бас директоры

Ережепов
Серкебай

ҚР ӘМ «Республикалық құқықтық ақпарат орталығы» РМК филиалы Шымкент аймақтық құқықтық ақпарат орталығының директоры

Салықбаев
Абзал Мырзаханұлы

«ҚТЖ-Жүк тасымалы» АҚ «Шымкент жүк тасымалы бөлімшесі» филиалы директорының бірінші орынбасары

Сейітжанов
Нұржан Серікжанұлы

«Стандарт Петролеум» ЖШС директоры

Серманизов
Бахытжан Қыпшакбайұлы

«Хамит» ӨК төрағасы.

Жетінші шақырылымдағы Түркістан облыстық мәслихатының кәсіпкерлікті, құрылыс және инфрақұрылымды дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясының құрамы

Орман
Анарбек Оңғарұлы

«Су ресурстары-маркетинг» ЖШС бас директоры, тұрақты комиссия төрағасы;

Әмірәлиев
Әли Орынбасарұлы

«Амиралиев» ЖК төрағасы, тұрақты комиссия төрағасының орынбасары

Намазбаева
Инара Әбдіғаппарқызы

«Қазақстанның іскер әйелдер ассоциациясы» Түркістан облыстық
филиалының төрайымы, тұрақты комиссия хатшысы

Тұрақты комиссия мүшелері

Әбдіразақова Нұргүл Пердебайқызы

Мақтаарал аудандық кәсіпкерлер палатасының директоры

Егамбердиева
Динара Асылқызы

«ASYL LTD» ЖШС директоры

Қожабаев
Хайрулла Байділдаұлы

«Кентау трансформатор зауыты» АҚ басқарма төрағасы

Кәрімбаев
Сейітжапар Ноянұлы

«BS Agro Product» ЖШС директоры

Тағаев
Бақтияр Мұратұлы

«Александровский сад» ЖШС директоры

Төлендиев
Бекасыл Расұлұлы/h3>

«Азамат-R» ЖШС құрылтайшысы

Жетінші шақырылымдағы Түркістан облыстық мәслихатының аграрлық сала, жер қатынастары және табиғатты пайдалану мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясының құрамы

Әбішов
Нұралы Әлмаханұлы

«Бөрте Милка» ЖШС директоры, тұрақты комиссия төрағасы

Қалмұратов
Төрегелді Оразалыұлы

«Сайрам-Кооп» ӨК төрағасы, тұрақты комиссия төрағасының орынбасары

Жұрымбетова
Ұлжанат Серікбайқызы

Мақтаарал аудандық «Атакент»
ауруханасының бас дәрігері, тұрақты комиссия хатшысы

Тұрақты комиссия мүшелері

Әшіров
Нұржан Сапабекұлы

«Сапа-2002» ЖШС директоры

Жантөреева
Қалыйма

«Nur Otan» партиясы Түркістан облыстық филиалы төрағасының орынбасары

Қаржауов
Талғат Рахматуллаұлы

«РосАзияНефть» ЖШС директоры

Қапалбаев
Ғабиден Заманханұлы

«Бердібай» шаруа қожалығының төрағасы

Құрбаналиев
Әбдірасұл Жантілесұлы

«Фараб» комбинаты» ЖШС директоры

Нұрмаханов
Ерлан Зайыпұлы

«ERNUR» Корпорациясы» ЖШС президенті

Жетінші шақырылымдағы Түркістан облыстық мәслихатының әлеуметтік-мәдени даму және депутаттық этика мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясының құрамы

Сәлімов
Алмас Алтайұлы

«A.S. Investstory» ЖШС бас кеңесшісі, тұрақты комиссия төрағасы/span>

Шойбеков
Бекарыс Ақсақалұлы

Түркістан қалалық балалар және жасөспірімдер орталығының директоры, тұрақты комиссия төрағасының орынбасары

Қуатбекова
Рабиға Әбдімұсақызы

Академик А.Қуатбеков атындағы Халықтар Достығы университетінің ректоры, тұрақты комиссия хатшысы

Тұрақты комиссия мүшелері

Әбдібаев
Жомарт Махаматжанұлы

«Ынтымақ Бес-Арыс» ЖШС директорының орынбасары

Елшібаев
Ғалымжан Қамытбекұлы

ҚР Журналистер одағы Түркістан облыстық филиалының төрағасы

Лимаренко
Марина Анатольевна

«Южный Казахстан» газетінің директоры, Бас редакторы

Нишанкулов
Бадритдин Икрамжанович

«NIK» корпорациясының президенті

Өміртай
Амалбек Даркенұлы

Түркістан облыстық жастар ресурстық орталығының директоры

Жетінші шақырылымдағы Түркістан облыстық мәслихатының Мемлекеттік-құқық мәселелері және жергілікті өзін-өзі басқару жөніндегі тұрақты комиссиясының құрамы

Мелдеханов
Өмірзақ Пердебекұлы

Тұрақты комиссия төрағасы

Ауен
Кеңес Ауенұлы

«Қазсушар» ШЖҚ РМК Түркістан облыстық филиалының директоры, тұрақты комиссия төрағасының орынбасары

Тәжібаева
Гүлбахира Қалмұханқызы

«Шарбұлақ», «Алтын сақа»,«Балапан» балабақшаларының сенімгерлік басқарушысы, тұрақты комиссия хатшысы

Тұрақты комиссия мүшелері

Атаева
Насиба Сабиржановна

«Яссы құрылыс» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі азық-түлік базасының басшысы

Есей
Өркен

«Yessey group» компаниясының құрылтайшысы

Көшенов
Сұлтан Бахытұлы

«CD-Барс» ЖШС директоры

Қырықбаев
Темір Базарбайұлы

«Таймас company» құрылыс компаниясының бас директоры

Мамыров
Ойрат Маратұлы

«Эристайл-Казахстан» ЖШС директоры

Шимелкова
Роза Жұмақылышқызы

«Оңтүстік-Батыс мал және өсімдік шаруашылығы ғылыми-зерттеу институты» ЖШС ара шаруашылығы бөлімінің меңгерушісі