БАЛАБИЕВ Қайрат Рахымұлы

С (айы,жылы) (месяц,год)

2016 жылғы қарашадан

бастап

работает

Түркістан облыстық мәслихатының хатшысы

Туған кезі (күні, айы, жылы) Дата рождения (число, месяц, год)

20 қараша 1965 жыл

Туған жері

Место рождения

Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қаласы

Ұлты / Национальность

қазақ

Білімі / Образование

жоғары

Бітірген жылы

Окончил в

1990 ж.

2003ж.

Қарағанды мемлекеттік университеті,

Оңтүстік Қазақстан Ашық университеті

Білімі бойынша мамандығы

Специальность по образованию

заңгер,

қаржыгер

Қандай шетел тілдерін немесе ТМД халықтарының тілдерін біледі

Какими иностранными языками   и языками народов СНГ владеет

Өзбек тілі – еркін сөйлейді, ағылшын тілі – сөздікпен аударады

Ғылыми дәрежесі, ғылыми атағы

Ученая степень, ученое звание

Заң ғылымдарының докторы, профессор

Мемлекеттік наградалары, құрметті атақтары бар ма

(қандай, алған жылы)

имеет ли государственные награды, почетные звания (какие, год награждения)

«Қазақстан Республикасының Конституциясына 10 жыл» мерекелік медалі»,  2005 ж., «Құрмет» ордені,

2015 ж.

Партияға қатыстылы

«Nur Otan» партиясының мүшесі

Келген / Кеткен

айы және жылы

Месяц и год

вступления / ухода

БҰРЫНҒЫ ЖҰМЫСЫ

РАБОТА В ПРОШЛОМ

01.09.1983

 

03.07.1990

 

Қарағанды мемлекеттік университетінің студенті, Қарағанды қаласы

20.06.1985

29.06.1987

Кеңес Армиясы қатарындағы қызмет

09.07.1990

15.07.1991

 

Шымкент қ. Дзержинский аудандық прокуратурасында тағылымдамадан өтуші

15.07.1991

28.07.1992

Шымкент қаласы Еңбекші ауданы прокурорының көмекшісі

28.07.1992

18.02.1994

Шымкент қаласы Абай ауданы прокурорының көмекшісі

18.02.1994

22.08.1994

Шымкент қаласы Абай ауданы прокурорының аға көмекшісі

22.08.1994

15.01.1996

 

Оңтүстік Қазақстан облыстық прокуратурасының тергеу және анықтау заңдылығын қадағалау жөніндегі бөлімінің прокуроры, Шымкент қаласы

15.01.1996

22.05.1996

Шымкент қаласы Абай ауданы прокурорының орынбасары

22.05.1996

04.01.1997

 

Оңтүстік Қазақстан облысы, Киров  ауданы прокурорының орынбасары

04.01.1997

15.12.2000

 Оңтүстік Қазақстан облысы  Мақтарал ауданының прокуроры

18.12.2000

12.02.2001

 

 Оңтүстік Қазақстан облыстық прокуратурасы Әлеуметтік-экономикалық саладағы заңдылықты қадағалау жөніндегі басқарманың  прокуроры, Шымкент қаласы

09.02.2001

21.08.2001

Оңтүстік Қазақстан облысы әділет басқармасы бастығының орынбасары, Шымкент қаласы

29.08.2001

28.04.2003

 

 Қазақ мемлекеттік заң академиясының Оңтүстік Қазақстан  заңтану, қаржы  және қаржы құқығы институтының  директоры, Шымкент қаласы

28.04.2003

22.02.2005

Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының прокуроры

22.02.2005

05.08.2005

Шымкент қаласы Әл-Фараби ауданының прокуроры

05.08.2005

20.04.2006

 

Оңтүстік Қазақстан облысы  прокурорының орынбасары, Шымкент қаласы

20.04.2006

07.06.2007

Жамбыл облысы прокурорының орынбасары, Тараз қаласы

15.10.2007

01.09.2009

 «Қазақ гуманитарлық заң университеті» АҚ қашықтықтан білім беру орталығының директоры, Шымкент қаласы

20.02.2010

15.06.2011

«Әділет» демократиялық партиясы өңірлік Саяси зерттеулер орталығының директоры, Шымкент қаласы

01.09.2012

02.02.2015

Қазақстан инженерлік-педагогикалық Халықтар Достығы университеті құқықтану кафедрасының профессоры, Шымкент қаласы

02.02.2015

18.11.2016

Қазақстан инженерлік-педагогикалық Халықтар Достығы университеті  Қазақстан тарихы және құқықтану кафедрасының профессоры, Шымкент қаласы

18.11.2016 

27.07.2018

Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының хатшысы, Шымкент қаласы

27.07.2018

б.к.д.

Түркістан облыстық мәслихатының хатшысы, Түркістан қаласы